Okres Prievidza
Komunálne voľby 2010
Voľby starostov (Obec, meno, priezvisko, počet hlasov, politická príslušnosť/ nezávislý – NEKA)
Bojnice František Tám 1 918 Zvolený SMER
Bojnice Lýdia Pinková 346, SDKÚ-DS, SaS, MOST - HÍD
Bojnice Ladislav Debnár 154, SNS, ĽS-HZDS
Bošany Pavel Štros 1 127 Zvolený NEKA
Bošany Ivan Valko 343, SDĽ
Brodzany Anton Zima 219 Zvolený SMER
Brodzany Alexander Kubíni 156, KDH
Brodzany Jozef Kollár 53, SNS
Brodzany Marián Bittara 35, NEKA
Brodzany Peter Gergel 31, NEKA
Bystričany Vojtech Bartoš 701 Zvolený SNS, SMER, ĽS-HZDS
Bystričany Štefan Kmeť 192, NEKA
Cigeľ Štefan Mjartan 498 Zvolený SMER
Cigeľ Ján Krausko 110, NEKA
Cigeľ Ladislav Mikuš 94, NEKA
Čavoj Ján Novotka 132 Zvolený SMER
Čavoj Oľga Súderová 119, NEKA
Čavoj Vojtech Vlček 70, SNS
Čavoj Ján Králik 5, SDKÚ-DS
Čereňany Stanislav Sluka 488 Zvolený NEKA
Čereňany Ján Mokrý 330, SNS, SMER
Čereňany Ivan Kováčik 79, NEKA
Čereňany Jaroslav Gogora 33, ĽS-HZDS
Čereňany Ľubomír Géze 3, SDKÚ-DS
Diviacka Nová Ves Ivan Kohút 350 Zvolený NEKA
Diviacka Nová Ves Róbert Géczy 254, NEKA
Diviacka Nová Ves Pavel Obert 138, SMER
Diviacka Nová Ves Jozef Hagara 126, NEKA
Diviacka Nová Ves Milan Jančo 55, NEKA
Diviacka Nová Ves Juraj Vaško 45, ĽS-HZDS
Diviacka Nová Ves Ivan Putiška 31, SNS
Diviacka Nová Ves Jaroslav Kohút 16, SDĽ
Diviaky nad Nitricou Július Duranzia 491 Zvolený SMER
Diviaky nad Nitricou Vladimír Pružinec 152, NEKA
Diviaky nad Nitricou Martin Sigotský 148, ĽS-HZDS
Diviaky nad Nitricou Vladimír Divéky 93, NEKA
Diviaky nad Nitricou Radoslav Divéky 33, NEKA
Dlžín Jozef Štefanec 79 Zvolený SMER, KDH
Dlžín Ján Kováč 26, NEKA
Dlžín Miroslav Remeň 18, NEKA
Dlžín Ladislav Santoris 4, NEKA
Dolné Vestenice Michal Jedinák 544 Zvolený KDH
Dolné Vestenice Marián Krajčo 492, ĽS-HZDS
Dolné Vestenice Ivana Ďuricová 161, NEKA
Dolné Vestenice Ladislav Čaprnka 117, NEKA
Dolné Vestenice Veronika Reiselová 20, SMER
Handlová Rudolf Podoba 4 368 Zvolený SMER
Handlová Ján Spevár 642, SDKÚ-DS, SaS, KDH, MOST - HÍD
Handlová Robert Šuník 328, NEKA
Handlová Arpád Koszta 195, SZ
Handlová Alžbeta Valušeková 20, NEKA
Horná Ves Jozef Hrotek 538 Zvolený ĽS-HZDS
Horná Ves Viliam Urban 109, SMER
Horná Ves Štefan Jamriška 33, KDH
Horné Vestenice Pavol Foltán 253 Zvolený NEKA
Hradište Pavel Kubačka 217 Zvolený SMER
Hradište Pavol Prostredný 183, NEKA
Hradište Beáta Kropilová 96, NEKA
Hradište Miloš Baránik 78, NEKA
Hradište Peter Stručka 35, KDH
Chrenovec - Brusno Tibor Čičmanec 457 Zvolený NEKA
Chrenovec - Brusno Rudolf Trgiňa 152, SMER
Chrenovec - Brusno Eva Šovčíková 103, NEKA
Chrenovec - Brusno Emil Trgiňa 20, SNS
Chvojnica Magdaléna Kotianová 86 Zvolená ĽS-HZDS
Chvojnica Dušan Dobrotka 27, NEKA
Chvojnica Jozef Dedík 26, NEKA
Chynorany Mária Lachkovičová 817 Zvolená NEKA
Chynorany Ľudovít Košík 421, KDH, SDKÚ-DS
Chynorany Michaela Chrenková 76, NEKA
Jalovec Peter Kotian 251 Zvolený SMER
Jalovec Jozef Šalátek 80, S.O.S.
Ješkova Ves Pavel Greguš 220 Zvolený ĽS-HZDS, SMER
Kamenec pod Vtáčnikom Dušan Ďuriš 636 Zvolený SMER
Kamenec pod Vtáčnikom Dušan Borecký 138, NEKA
Kanianka Ivor Husár 842 Zvolený NEKA
Kanianka Emil Mendel 815, ĽS-HZDS
Kanianka Jozef Talian 393, NEKA
Klátova Nová Ves Iveta Randziaková 583 Zvolená SMER
Kľačno Jozef Vrábeľ 239 Zvolený NEKA
Kľačno Stanislav Ondrúšek 166, ASV
Kľačno Peter Brezáni 79, SMER
Kľačno Anna Zimmermanová 44, NEKA
Kľačno Eva Balážová 29, NEKA
Kocurany Vojtech Čičmanec 211 Zvolený ĽS-HZDS
Kocurany Dušan Mazáň 68, NEKA
Kolačno Lýdia Petríková 285 Zvolená NEKA
Kolačno Jozef Chochula 159, ĽS-HZDS
Kolačno Ivan Král 69, NEKA
Kostolná Ves Stanislav Pánis 124 Zvolený NEKA
Kostolná Ves Jozef Šimora 92, NEKA
Kostolná Ves Milan Hanus 43, NEKA
Kostolná Ves Milan Papranec 9, NEKA
Koš Štefan Závadinka 280 Zvolený NEKA
Koš Jaroslav Minich 173, NEKA
Koš René Daumer 163, NEKA
Krásno Martin Mikloš 207 Zvolený SDKÚ-DS
Lazany Karol Boško 488 Zvolený SMER
Lazany Vojtech Šovčík 430, KDH, SDKÚ-DS
Lehota pod Vtáčnikom Ján Cipov 1 459 Zvolený SMER
Lehota pod Vtáčnikom Jozef Tonhajzer 212, ĽS-HZDS
Lehota pod Vtáčnikom Viliam Mjartan 168, NEKA
Lehota pod Vtáčnikom Ján Kabina 61, SZ
Liešťany Vladimír Šopoň 491 Zvolený SMER
Liešťany Jozef Vážny 281, NEKA
Lipník Ľudovít Vojtko 157 Zvolený SNS, SMER
Lipník Anton Dubský 63, NEKA
Lipník Mária Lenhartová 36, KDH
Lipník Jozef Pešek 8, SDKÚ-DS
Livina Pavol Petreje 48 Zvolený KDH
Livina Ľubomír Vožňak 19, SNS
Livinské Opatovce Daniela Hanová 66 Zvolená NEKA
Malá Čausa Peter Vido 242 Zvolený SDKÚ-DS
Malá Čausa Ján Vido 88, SMER
Malé Kršteňany Jaroslav Kopál 213 Zvolený SMER
Malé Kršteňany Martin Skučka 86, SDKÚ-DS
Malé Uherce Štefan Čepko 185 Zvolený NEKA
Malé Uherce Dušan Staňo 150, ĽS-HZDS
Malé Uherce Mária Baričáková 107, KDH
Malinová Mária Luprichová 363 Zvolená SNS
Malinová Peter Benko 58, KSS
Malinová Arnold Hagara 16, SMER
Nadlice Peter Dubravický 304 Zvolený SMER
Nadlice Alexandra Hanáková 89, NEKA
Nedanovce Jozef Jakubík 170 Zvolený SMER
Nedanovce Tibor Peciar 97, SDKÚ-DS
Nedanovce Margita Raučinová 47, NEKA
Nedanovce Pavel Masný 44, NEKA
Nedožery - Brezany Martin Mokrý 599 Zvolený SNS, SDKÚ-DS, KDH
Nedožery - Brezany Jozef Regina 358, NEKA
Nedožery - Brezany Peter Chudý 167, SMER
Nedožery - Brezany Marián Flimel 74, NEKA
Nevidzany Beata Vrecková 87 Zvolená SMER
Nitrianske Pravno Jozef Balčirák 962 Zvolený KDH, SDKÚ-DS
Nitrianske Pravno Jozef Steinhübl 413, NEKA
Nitrianske Rudno Jozef Pršo 367 Zvolený NEKA
Nitrianske Rudno Róbert Kluvanec 291, NEKA
Nitrianske Rudno Martin Špánik 260, NEKA
Nitrianske Rudno Zdenka Hlivová 92, NEKA
Nitrianske Rudno Eva Chudá 44, NEKA
Nitrianske Rudno Viliam Petriska 26, NEKA
Nitrianske Rudno Mária Škadrová 21, NEKA
Nitrianske Sučany Gabriela Kusá 250 Zvolená SMER
Nitrianske Sučany Pavol Caňo 126, NEKA
Nitrianske Sučany Anton Paulďuro 124, SNS
Nitrianske Sučany Mária Luchavová 89, KDH, SDKÚ-DS
Nitrianske Sučany Štefan Surový 38, NEKA
Nitrianske Sučany Vladimír Šmýkal 31, NEKA
Nitrica Miroslav Beňadik 350 Zvolený NEKA
Nitrica Ľubomír Olejka 240, NEKA
Nitrica Daniel Jaško 127, NEKA
Nitrica Mária Beňadiková 27, NEKA
Nitrica Štefan Šramka 14, NEKA
Nováky Dušan Šimka 619 Zvolený KDH
Nováky Daniel Daniš 572, SDKÚ-DS
Nováky Vladimír Zaťko 405, ĽS-HZDS
Nováky Mária Grmanová 302, SMER
Nováky Ján Petriska 258, NEKA
Opatovce nad Nitrou Dana Melišková 544 Zvolená NEKA
Opatovce nad Nitrou Vlasta Drábová 305, NEKA
Oslany František Szalay 600 Zvolený NEKA
Oslany Ľubomír Hvizdoš 266, NEKA
Oslany Želmíra Obertová 231, SMER
Oslany Peter Hýrošš 87, NEKA
Ostratice Ján Podoba 343 Zvolený NEKA
Ostratice Vojtech Volf 129, SNS
Partizánske Jozef Božik 3 249 Zvolený ĽS-HZDS, S.O.S., SDĽ
Partizánske Ján Podmanický 2 000, SMER
Partizánske Branislav Michna 1 572, NEKA
Partizánske Jaroslav Tkáč 793, SDKÚ-DS, SaS, KDH
Partizánske Ľubomír Solík 118, KSS
Pažiť Vladimír Baláška 108 Zvolený SMER
Pažiť Miloš Gendiar 78, NEKA
Pažiť Vlasta Tomová 68, KDH
Pažiť Slavka Súlovská 0, SDKÚ-DS
Podhradie Ružena Boboková 170 Zvolená NEKA
Poluvsie Ján Kaniansky 100 Zvolený SaS
Poluvsie Martin Šujan 96, SMER
Poluvsie Ivan Kormaňák 94, NEKA
Poluvsie Michal Šebest 87, NEKA
Poruba Helena Čavojská 364 Zvolená SMER
Poruba Katarína Tisajová 268, NEKA
Poruba Jozef Levandovský 51, KDH
Pravenec Róbert Mikulášik 303 Zvolený NEKA
Pravenec Helena Husáriková 142, NEKA
Pravenec Marián Dvorský 130, NEKA
Pravenec Štefan Uhliar 44, NEKA
Pravenec Július Gebrlín 38, ĽS-HZDS
Pravenec Dušan Lacena 21, NEKA
Prievidza Katarína Macháčková 6 551 Zvolená NEKA
Prievidza Norbert Turanovič 4 162, SMER, SNS
Prievidza Milan Dérer 3 631, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, KDH, SDĽ, S.O.S.
Prievidza Igor Detko 360, NEKA
Prievidza Ivan Vaňo 277, SZ
Radobica Stanislav Bartoš 221 Zvolený NEKA
Radobica Tomáš Uhlár 72, NEKA
Ráztočno Ivan Škrteľ 261 Zvolený SMER, SNS
Rudnianska Lehota Ivan Javorček 206 Zvolený ĽS-HZDS
Sebedražie Peter Juríček 631 Zvolený SMER
Sebedražie Anna Šormanová 207, NEKA
Sebedražie Vladimír Medňanský 71, KDH
Seč Rudolf Hopko 134 Zvolený NEKA
Seč Ivan Pánis 68, NEKA
Seč Anton Vrecko 38, NEKA
Seč Marcela Baginová 16, NEKA
Skačany Ladislav Struhár 268 Zvolený KDH
Skačany Juraj Kližan 187, ĽS-HZDS
Skačany Dušan Grznár 173, SDKÚ-DS
Skačany Miloslav Pokorný 39, NEKA
Šútovce Miroslav Rajčo 177 Zvolený SMER
Šútovce Milan Píš 57, NEKA
Šútovce Vladimír Tonhajzer 14, NEKA
Temeš Oľga Fakanová 106 Zvolená SMER
Temeš Peter Slezák 37, ZRS
Turčianky Eva Dragulová 47 Zvolená SMER
Tužina Ján Sloboda 396 Zvolený NEKA
Tužina Miroslav Dzina 335, NEKA
Valaská Belá Miloš Cúcik 417 Zvolený NEKA
Valaská Belá Jozef Mulinka 298, SMER
Valaská Belá Marian Híreš 264, ĽS-HZDS
Veľká Čausa Dušan Ďurdina 179 Zvolený SMER
Veľká Čausa Jozef Pekár 79, NEKA
Veľká Čausa Karol Dank 19, NEKA
Veľké Kršteňany Marián Staňo 227 Zvolený SMER, SNS
Veľké Kršteňany Jana Makvová 87, KDH
Veľké Uherce Milan Toma 327 Zvolený SMER, SNS, ĽS-HZDS
Veľké Uherce Alena Chalupová 306, KDH
Veľké Uherce Mária Korcová 146, NEKA
Veľké Uherce Maroš Rybanský 125, NEKA
Veľké Uherce Boris Zurabov 25, NEKA
Veľký Klíž Jozef Bielich 272 Zvolený NEKA
Veľký Klíž Anton Stanko 199, SDKÚ-DS, KDH
Veľký Klíž Tatiana Sasková 113, NEKA
Zemianske Kostoľany Helena Kovačová 531 Zvolená NEKA
Zemianske Kostoľany Miloš Kočan 367, NEKA
Zemianske Kostoľany Milan Kováč 74, NEKA
Žabokreky nad Nitrou Otakár Sneženka 433 Zvolený SDKÚ-DS
Žabokreky nad Nitrou Evelína Hopková 195, NEKA
Žabokreky nad Nitrou Zuzana Uvírová 116, ND
Žabokreky nad Nitrou Karol Villár 14, NEKA
Zoznam obcí (Len obce zvýraznené zelene majú v tomto zozname aj info o voľbách, ostatnné len prekliky na Wikipédiu)
Bojnice | Bystričany | Cigeľ | Čavoj | Čereňany | Diviacka Nová Ves | Diviaky nad Nitricou | Dlžín | Dolné Vestenice | Handlová | Horná Ves | Horné Vestenice | Chrenovec-Brusno | Chvojnica | Jalovec | Kamenec pod Vtáčnikom | Kanianka | Kľačno | Kocurany | Kostolná Ves | Koš | Lazany | Lehota pod Vtáčnikom | Liešťany | Lipník | Malá Čausa | Malinová | Nedožery-Brezany | Nevidzany | Nitrianske Pravno | Nitrianske Rudno | Nitrianske Sučany | Nitrica | Nováky | Opatovce nad Nitrou | Oslany | Podhradie | Poluvsie | Poruba | Pravenec | Prievidza | Radobica | Ráztočno | Rudnianska Lehota | Sebedražie | Seč | Šutovce | Temeš | Tužina | Valaská Belá | Veľká Čausa | Zemianske Kostoľany